Sojusz AntyDziecko

Nie znosimy dzieciaków do lat 10...


#1 2011-02-07 17:51:02

 R@Ry.PL

Hero SUPER

32183991
Call me!
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 89
Punktów :   13 
WWW

Nowa Generacja i Nowy Rok SAD

Witam tu zgromadzonych, piszę tę wiadomość dla członków ekipy SAD.Nadchodzi nowy sezon ciężkiej pracy i wgl.Dzisiaj w ten dzień musieliśmy zrobić naradę z Lemoniadowym(TM) i Wielkim(TM).Nowy rok przyniesie z pewnością nowe wyzwania wiec proszę o wszystkich naszych członków o naradę gdyż przez ostatnie 6 dni musimy pokona inwazję przedszkolaków koło SKATEPARKU(TM).Proszę o propozycję ataku przypominam, że gdy bachory bawią się na placu są pilnowane przez 2 panie.Proszę o natychmiastowe propozycję.
Z góry dziękuję.






                                                                                                Pomidorowa90(TM)/r@rY.Lp(TM)


Pozdrawiam tych którzy mają ciekawe życie.

Offline

 

#2 2011-02-07 19:30:47

OdwalSię

Obeznany członek

Skąd: ...
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 85
Punktów :   16 
WWW

Re: Nowa Generacja i Nowy Rok SAD

Heh, ja tam propozycji nie mam, ale na jutro przyniosę kartkę papieru. Heh, na niej spróbujemy coś zrobić. Więcej propozycji nie mam. Chociaż możemy czymś odwrócić uwagę tych pań. Heh, to chyba wszystkie pomysły.


Na co mi to?

Offline

 

#3 2011-02-07 19:33:05

 Lemoniadowy

Administrator

Skąd: Tam gdzie Ciebie nie ma!!!
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 186
Punktów :   46 

Re: Nowa Generacja i Nowy Rok SAD

Otóż sprawa jest dosyć poważna. Nie możemy od razu atakować, proponuję zwiady. Mamy bardzo mało informacji, więc trudno wymyślić sensowny plan. Po za tym mamy do dyspozycji tylko kilka lokacji. Nie znamy nawet adresu miejsca zbiórki tych dzieci. Wiemy także, że pilnują je dwa dorosłe osobniki rasy ludzkiej. Przechodzenie do ofensywy w jutrzejszym dniu to zły pomysł, według mnie jutro powinniśmy pójść na kolejny zwiad dzieci, a przy okazji możemy zbadać kilka lokacji niedaleko skatepark'u. Nadal nie wiadomo dlaczego tu przychodzą i jaki mają cel. Heh. Tamte male miejsce można uznać jako ich miejsce bezsensownego bytowania. Po za tym wiemy, że bały się wejść na konstrukcję zwaną(nie pamiętam), gdy my byliśmy w niej. Naprawdę wiemy za mało. Proponuję na jutro, żeby przynieść kartkę papieru i ołówek, i gumkę na miejsce spotkań. Przy stoliku możemy omówić całą sytuację z dziećmi, ale to przed tym jak przyjdą. Przypominam, iż to wszystko dzieje się naprawdę oraz, że jutro spotykam się z R@Ry.PL'ym niedaleko piekarni. Chciałbym też powiedzieć, że walczymy z czteroletnimi gówniarz***. Więc musimy zachować wszystkie środki ostrożności. To wszystko.


Lemoniadka to więcej niż życie o to trzeba walczyć tak samo jak o prawa.
Pamiętajcie jestem adminem i dbam o sprawy tego sojuszu.

http://images.huffingtonpost.com/2007-09-22-assassination7.jpg
Ładne. Co nie?

Offline

 

#4 2011-02-07 20:01:48

OdwalSię

Obeznany członek

Skąd: ...
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 85
Punktów :   16 
WWW

Re: Nowa Generacja i Nowy Rok SAD

Dobry plan panie adminie, ale według mnie dobrze, by było żeby ktoś z nas ich szpiegował, a inny został w ,,bazie". Więcej mi nie przychodzi do głowy. Heh.


Na co mi to?

Offline

 

#5 2011-03-20 11:56:06

 DarkPerfect

Nowy członek

nie mogę podac
Skąd: Zielona Góra / Skate Park
Zarejestrowany: 2011-03-20
Posty: 9
Punktów :   
WWW

Re: Nowa Generacja i Nowy Rok SAD

Dla mnie ten plan jest genialny ... ale jest jedno ale... w tej chwili nie mamy jak to zrobić nie ma ferii. Czy by mógł ktoś podać datę najbliższych ferii ?? Pozdro.


.....Pozdrowienia dla tych którym życie się układa....

Offline

 

#6 2011-05-11 15:44:31

 Lemoniadowy

Administrator

Skąd: Tam gdzie Ciebie nie ma!!!
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 186
Punktów :   46 

Re: Nowa Generacja i Nowy Rok SAD

Nie znać daty ferii, żałosne... Jednak masz prawo do niewiedzy i nie mam zamiaru Cię obrażać.


Lemoniadka to więcej niż życie o to trzeba walczyć tak samo jak o prawa.
Pamiętajcie jestem adminem i dbam o sprawy tego sojuszu.

http://images.huffingtonpost.com/2007-09-22-assassination7.jpg
Ładne. Co nie?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobizkonohy.pun.pl www.possessedbydevilguild.pun.pl www.managerleaguev3.pun.pl www.vestiaots.pun.pl www.biologia-up.pun.pl